To nie koniec świata, a dopiero początek… 13 sierpnia 2013

Magda

To-nie-koniec-świata

Jeszcze troszeczkę, jeszcze chwileczka… i znów ruszą pełną parą nasze ulubione seriale.

Znów na ekranach telewizorów pojawią się znajome postacie, a w głośnikach zabrzmi znajoma muzyka. Zanim to jednak nastąpi warto poczytać co nieco o nowościach jakie pojawią się na antenach polskich telewizji. Każda stacja będzie się bowiem starała zaskoczyć widzów czymś nowym, a jednocześnie bardzo lubianym – humorem, emocjami, romansem i zdradą.

Zacznijmy od stacji Polsat, która już od pewnego czasu kręci serial pt. „To nie koniec świata”. Serial będzie utrzymany w bardzo sympatycznej konwencji, tak więc jego widzowie nie raz będą się śmiać do łez. Ponadto na pewno wszystkich zachwyci przepiękna okolica w jakiej powstawały zdjęcia do serialu – Zaborek koło Janowa Podlaskiego, piękny niczym dworki z XIX wieku. Aktorzy przez cały czas pozostają w zachwycie tego miejsca, jednocześnie bardzo ciepło mówiąc o swoich nowych, serialowych wcieleniach. W serialu zobaczymy bowiem Krystiana Wieczorka, Artura Dziurmana i Karolinę Gorczycę, którzy razem stworzą bardzo zabawne i zaskakujące trio właścicieli jednej posiadłości.

Tagi: , ,

Ten wpis opublikowano dnia wtorek, 13 Sierpień 2013 o godz. 20:03 w kategorii Informacje ze świata seriali. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź